Instruktorzy

Jacek Ratuszyński

Pełen energii i charyzmy instruktor salsy kubańskiej, współwłaściciel Szkoły Tańca CORAZON. Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w wielu warsztatach tanecznych w kraju i za granicą, zarówno jako instruktor, jak i uczestnik (m.in. Festival Cubano, Warsaw Salsa Festival, Cuban All Stars Festival Tunisia).

Podczas zajęć szczególną uwagę zwraca na dokładność wykonywania kroków i figur tanecznych. Najważniejsza jednak jest radość z tańca, która może stać się pasją dla każdego w dowolnym momencie jego życia!

Darek Gruszczyk

Instruktor salsy kubańskiej, związany z naszą szkołą od samego początku. Swoim charakterem i osobowością potrafi zarazić niejednego do tańca! Zwraca dużą uwagę na technikę ruchu, którą cały czas sam kształci, regularnie uczestnicząc w wielu festiwalach tanecznych (m.in. Cuban Bachaturo, El Sol Salsa Festival, Festival Cubano, Calle de Timberos).

Darek to doskonały przykład człowieka, któremu największą radość sprawia przekazywanie Wam wiedzy, umiejętności i kubańskiego flow, przy równoczesnej dbałości o techniczne szczegóły!

Ania Seruga

Intensywność, estetyka oraz technika – to słowa kojarzące się z zajęciami Ani. Sama również kształci się od najlepszych artystów, zarówno kubańskich jak i polskich. Uczestniczka wielu festiwali (m.in. Festival Guaguanco, Cuban Bachaturo, El Sol Salsa Festival, Calle de Timbreos, Carnaval Cubano).

Na tych zajęciach kobiety nauczą się jak pokazywać swoje piękno i elegancję, przy jednoczesnej radości z tańca!

Aga Piotrowicz i Wojtek Strzyż

Instruktorzy kizomby i bachaty, którzy przeniosą Was w sensualny świat tańca. Ich zajęcia są pełne romantycznych nut i kroków, ale niech Was nie zmylą wolniejsze od salsy rytmy! Aga i Wojtek zwracają wiele uwagi na poprawność w tańcu, nie zapominając o dobrej zabawie 😉